Impressum

NAZWA

Nazwa marki: Naturally Honest Labs

Właściciel: Katarzyna Bussmann

KONTAKT

Email: info@naturallyhonestlabs.com

Phone: +48 (0) 22 1046 078

ADRES

Langhansstr. 78A

13086 Berlin

NUMER VAT (NIEMCY)

USt-IdNr.: DE311842975

Zrzeczenie się odpowiedzialności


Odpowiedzialność za treść


Zawartość naszej strony internetowej została stworzona z wielką starannością. Nie możemy jednak przejąć żadnej gwarancji za prawidłowość, kompletność i aktualność treści. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za zawartość tych stron zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawcy nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji lub do badania okoliczności, które wskazują na nielegalną działalność. Odpowiedzialność za usunięcie lub zablokowanie możliwości korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawnymi pozostaje nienaruszona. Odpowiedzialność jest możliwa dopiero od dnia powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu prawa. Po otrzymaniu informacji o takich naruszeniach natychmiast usuniemy te treści.

 

Odpowiedzialność za linki


Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, na które nie mamy wpływu, dlatego nie możemy przejąć za nie odpowiedzialności. Za treść stron, do których odsyłają linki, odpowiedzialny jest ich oferent lub operator. Strony, do których odsyłają linki, zostały w momencie umieszczania linków sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa, a w momencie umieszczania linków na naszej stronie nie znajdowały się na nich żadne nielegalne treści. Stała kontrola stron, do których odsyłają linki, jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po otrzymaniu informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy takie linki.

 

Prawa autorskie


Treści i inne prace na tych stronach podlegają niemieckim prawom autorskim. Powielanie, dopasowywanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie są tworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są respektowane (w szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie). W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu praw autorskich prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie, a treści te zostaną przez nas niezwłocznie usunięte po otrzymaniu informacji o naruszeniu.

 

Sprzedający jest małym przedsiębiorcą w rozumieniu UStG i nie jest zobowiązany do zgłoszenia podatku VAT.

Platforma rozwiązywania sporów online Komisji UE: https://ec.europa.eu/consumers/odr

Nie jesteśmy ani zobowiązani, ani gotowi do udziału w procedurze rozstrzygania sporów przed komisją arbitrażową dla konsumentów.

Odpowiedzialny i.S.d. § 55 (2) RStV: Katarzyna Bussmann, Langhansstr. 78a 13086 Berlin

 

Quellenangaben:
Disclaimer von eRecht24